Всього відповідей: 69
Головна » 2011 » Грудень » 11 » FOOTBALL ENERGY CUP - задачу виходу в 1/8 - виконано!
FOOTBALL ENERGY CUP - задачу виходу в 1/8 - виконано!
11:50
Наступні дві гри в рамках турніру FOOTBALL ENERGY CUP наша команда повинна була проводити в суботу, 10 грудня. Щоправда спочатку організатори запланували для нас одну гру в суботу і одну - на наступний день. Але невдовзі їхні плани змінилися і нам випало проводити свої ігри з перервою в 40хв.

На суботні ігри у нас виникли невеликі кадрові проблеми. Не зміг прибути на матчі Vitos N. Але й відбулося поповнення - приїхав Михайлечко.

Ну і ще новиною стало присудження нашій команді технічної перемоги над командою Рік-Авто. Замість 9-2 - всього лише 5-0.

Першим суперником стала команда Ашан.

ЗАТЯТІ - Ашан 4-3

ЗАТЯТІ: Cassy Willson - Serge, LionE!, Михайлечко, Jony 77 - Dorik, Semmi Eto, Jok3r

Голи: Jony 77,  Михайлечко, автогол,  LionE!

Ця гра стала вирішальною у боротьбі за путівку в 1/8 фіналу турніру. Відповідальність за результат наклала свій відбиток на наші дії. Замість звичної гри, тримання м"яча та чітких комбінацій у нас виходили тільки закидання вперед та гра на контратаках. І якби ми були більш влучними в їх завершенні - долю матчу могли б вирішити задовго до його завершення. А так - всього лише нервова перемога, яка забрала у нас забагато сил.

Наступний суперник - команда 1000+1 ніч. Зіграний, технічний, агресивний у відборі.

ЗАТЯТІ - 1000+1 ніч 3-6

Голи: Михайлечко, Jony 77 (2)

В цій грі було вирішено намагатися зіграти в своє задоволення без відповідальності за результат. Але, як це часто буває, - апетит приходить під час їжі. Так сталося і в цьому випадку. Добре розпочавши гру, тим не менше, ЗАТЯТІ досить швидко пропустили. Та це не стало для команди трагедією. Вже ледь не в наступній контратаці нам вдалося зрівняти рахунок. До речі, на відміну від команди "Ашан", де ворота захищав дуже вправний воротар цьогорічного чемпіона Львівської області з футболу, в команди "1000+1 ніч" воротар був досить посереднього рівня. І якби ЗАТЯТІ виконали завдання якомога більшої кількості ударів по воротах, в цій грі нас чекав би успіх...
Тим часом команда 1000+1 ніч здобула право на пенальті. Це суддя матчу, який знаходився найдалі від місця події, вгледів гру рукою захисника ЗАТЯТИХ, що кинувся блокувати удар суперника. В той же ж час, суддя, що знаходився в двох метрах від події жодного фолу не зафіксував... Пенальті. Лотерея, яку наш воротар програв... Та кінцівка першого тайму все-одно була за нами і ми знову зрівняли рахунок. 2-2 і попереду 20 важких хвилин.
Другий тайм дійсно виявився дуже важким. Насамперед в фізичному плані, оскільки свіжому супернику, що проводив в той день свою єдину гру протистояла команда, що фізично та емоційно втомилася в попередній своїй зустрічі.
"1000+1 ніч" знову вийшла вперед. Її гравці контролювали хід гри, досить непогано комбінували та не дозволяли нам спокійно себе почувати навіть біля власних воріт. Та все ж в одній з небагатьох непогано розіграних атак в другому таймі ми зуміли зрівняти рахунок. Михайлечко після паніки біля воріт суперника вдало зіграв на добивання та влучно пробив з 10 метрів. 3-3 і здалося, що в ЗАТЯТИХ відкрилося друге дихання, оскільки вже ледь не в наступній атаці ми повинні були виходити вперед в цій грі. Але, на превеликий жаль Jony 77 не влучив з метра в порожні ворота після прострілу з флангу Михайлечка. Цей момент, як виявилося пізніше, став вирішальним в матчі. ЗАТЯТІ стали більше фолити біля власних воріт і отримали гол зі штрафного. Заміна воротаря на польового гравця успіху не принесла. Неточний розіграш м"яча призвів до ще одного гола в наші ворота. А через 2 хвилини в сітці застрибав шостий м"яч. Сил у воротаря вистачило лише на те, щоб провести його поглядом...

Тим не менше, завдяки перемозі над Ашаном, ЗАТЯТІ здобули в групі 6 очок та вийшли до 1/8 фіналу розіграшу FOOTBALL ENERGY CUP.