Головна » 2009 » Січень » 23 » МАТЧ НЕРЕАЛІЗОВАНИХ МОМЕНТІВ

"РІК-АВТО" (ЛЬВІВ) - "ЗАТЯТІ" (ЛЬВІВ) - 6-4
Четвер, 29.01.09 р., спорткомплекс "Будівельник", 20:00

Онисько, (10); Уштан, (14, 39); Драбич (16, 38); Левицький (39) - Yorik, (4); Назар (27, 40); Шаранюк (34)

«ЗАТЯТІ» Geroin – Seraphim, Serge, Yorik, Назар – Vovchyk, Шаранюк, Dorik, Перун – Cassy Willson, Semmi Eto, Quant

В перерві чемпіонату Львівщини по міні-футболу розпочався Кубок Львівщини .Незважаючи на брак спаринг-матчів у новому році, ЗАТЯТІ зібрались дати бій команді РІК-АВТО, з якою вже зустрічалися в чемпіонаті і якій у першому колі розгромно програли 1-10. Можливо, вперше на матч зібралась основа ЗАТЯТИХ. Проте бракувало гравців атакуючої ланки: Ліонеля (травма), Арканоїда (захворів), Назаріньйо (не зміг приїхати з Києва).

Матч розпочався обережною грою з боку обидвох команд. На 4-ій хвилині матчу ЗАТЯТИМ вдалась хороша комбінація, в результаті якої, простріл Yorik'a у власні ворота замкнув гравець РІК-АВТО. ЗАТЯТІ намагались зміцнити свою перевагу, але пропустили гол у власні ворота. Перевага перейшла до суперника. ЗАТЯТІ намагались грати на контратаках. Стільки контратак, в яких м"яч просто не хотів йти у ворота суперника, вистачило б не на одну календарну гру. В той же час, невдало проведені заміни призводять до ще одного гола у ворота ЗАТЯТИХ. Перший тайм закінчується з рахунком 3-1 на користь команди РІК-АВТО. Але відчувалось, що після перерви все може змінитись. Свисток арбітра. Другий тайм розпочався. ЗАТЯТІ притиснули суперника до власних воріт. Назар, Yorik, Vovchyk, Serge і Seraphim просто повинні були не тільки зрівняти рахунок в грі, але й вивести свою команду вперед. Слід відзначити впевнену гру новачка команди Geroin'a, який на відмінно виконував свої воротарські обов"язки та керував діями своїх партнерів в полі. На 27-ій хвилині контратака за участю Назарa і Шаранюка і ... удар Назара - 3-2! Після голу - рівна гра. Але ЗАТЯТИМ потрібно забивати ще! Масована атака привела до голу! Простріл Назара замикає Шаранюк. 3-3! Повірилось в перемогу. До завершення матчу 3 хвилини і 45 секунд. Але в останні хвилини дався взнаки досвід команд. Коли ЗАТЯТІ кинулись забивати, оголивши тили, суперник цим скористався сповна. За хвилину до кінця гри рахунок став 3-6... Ніби все... Та ЗАТЯТІ вкотре проявляють свій характер. Назар скорочує відставання в рахунку - 6-4, а удар Йоріка на лінії воріт накриває воротар РІК-АВТО.
Закінчилась одна з найкращих ігор ЗАТЯТИХ в рамках чемпіонату та Кубку Львівщини з міні-футболу. Гра і результат показують, що команда на правильному шляху. Стало менше браку в передачах і обрізок. Впевненості команді додала чудова гра новачка команди Geroin'a. Перша перемога от-от станеться. Так що, ЩЕ ПРИЙДЕ ЧАС! ВІРИМО В КОМАНДУ!