Головна » 2008 » Грудень » 23 » ДЮСШ "ЕНЕРГІЯ" (ЛЬВІВ) - "ЗАТЯТІ" (ЛЬВІВ) 7:4
ДЮСШ "ЕНЕРГІЯ" (ЛЬВІВ) - "ЗАТЯТІ" (ЛЬВІВ) 7:4

Ковалишин, (7); Онищук, (8); Ридзевський, (23); Близнак, (28, 29, 35); Гаврилишин, (33); - Nazar, (4); LionE!, (18); Seraphim, (22); Nazar, (39).

«ЗАТЯТІ»: Cassy Willson - Serge, Seraphim, Yorik, LionE! – Vovchyk, Шаранюк, Quant, Nazar – Semmi Eto, Michel, Dorik

21.12.08 р. м.Львів, Палац спорту «Галичина», 20:00

У зустрічі із вихованцями спортшколи львівської команди вищої ліги України з міні-футболу «Енергія» нам знову вдався хороший початок гри.

Вже на 4-тій хвилині швидка контратака за участю Seraphim’а, Vovchyk’а та Nazar’а завершилася влучним ударом останнього. Так було відкрито рахунок в цій зустрічі. Щоправда, кількома хвилинами раніше м’яч побував у наших воротах, але перед тим, як відзначитись забитим голом, гравець команди суперника підіграв собі рукою. На жаль, в цій контратаці Vovchyk зазнав серйозного ушкодження і тепер буде змушений пропустити кілька наступних ігор «ЗАТЯТИХ».

Але вже за кілька хвилин юні «енергетики» рахунок зрівняли. Невчасна зміна гравця і рахунок став 1-1. А за кілька хвилин ще одна елементарна помилка в захисті призвела до другого гола в наші ворота. На відміну від двох попередніх зустрічей цей гол не зламав команду, а став сигналом до більш агресивної гри в атаці та уважної гри в захисті. І гол у відповідь не забарився. Хорошу комбінацію «ЗАТЯТИХ» влучним ударом з гострого кута завершив LionE!. 2-2 і, спіймавши кураж, команда полетіла добивати розгубленого суперника. Цьому в значній мірі посприяло вилучення одного з гравців «Енергії». 6-тиметровий удар, призначений за 6-тий командний фол «енергетиків» не вдалося реалізувати. І, буквально за кілька секунд, та ще й за 2 секунди до кінця першого тайму, було призначено аналогічний удар, але вже в наші ворота. На щастя, цей удар не досяг мети.

На перерву, команди пішли з різним настроєм: гравці «Енергії» отримували прочухана від свого тренера за нервову кінцівку першого тайму, наші гравці були розчаровані нереалізацією кількох стовідсоткових моментів, але з величезним бажанням виправитись в другому таймі.

І, щойно, гра поновилася, нам вдалося забити третій гол в ворота суперника: тривалу облогу чужих воріт чітким ударом холоднокровно завершив Seraphim. Але тут стався, мабуть переломний момент в грі. Відчувши свою перевагу, ЗАТЯТІ почали перетримувати м’яч, зловживати індивідуальними діями, перестали чітко грати в захисті та підстраховці. Розплата не забарилася! Один за одним в наші ворота влетіло ТРИ м’ячі! Гра команди розладналася, втома позначилася на точності передач, а біля наших воріт почало виникати щоразу більше небезпечних моментів. І, хоча Nazar на останній хвилині зумів забити наш четвертий гол в ворота «енергетиків», гру до цього було вже зроблено. Ще дві дитячі помилки в захисті і, як наслідок, ще два голи в наші ворота. 7-4 на користь «Енергії».

Наша, вже третя, гра в чемпіонаті області з міні-футболу знову закінчилася поразкою. Але, всі поразки були різними. В першій грі ми були просто зім’яті вже на перших хвилинах, коли поступалися з рахунком 4-0. Мінімум боротьби, як наслідок 1 фол за 2 тайми, але море інформації для роздумів стосовно нашої гри. Другу гру команда розпочала дуже добре. Щільно грала з гравцями суперника, в підстраховці, намагалася гостро контратакувати, але відсутність потрібного досвіду та фізична неготовність до напруженої боротьби на протязі цілої гри знову призвели до поразки, та ще й з незаслужено великим рахунком.

До гри з «Енергією» були зроблені висновки з перших двох наших ігор в чемпіонаті. Але, цього разу вже зайва самовпевненість разом із все тією ж відсутністю досвіду та фізичною втомою не дозволили нам досягнути позитивного результату. Та ці поразки дали нам більше, аніж приносять нам перемоги. Кожна наша гра, нехай навіть і програна, дає нам неоціненний досвід виступів на найвищому обласному рівні. Адже, тільки зустрічаючись із сильними суперниками, тільки разом переживаючи радість перемог та горе невдач, можна стати справді сильною КОМАНДОЮ! КОМАНДОЮ, яка об’єднала різних людей однією метою, яка зробила цих людей ДРУЗЯМИ! І назва цієї команди – ЗАТЯТІ
----------------------------
Федерація міні-футболу Львівщини надала календар матчів IV –го та V-го турів чемпіонату Львівщини. Наступний поєдинок «ЗАТЯТІ» проведуть в суботу , 27 грудня , в ПС "Галичина" о 16:00