Друзі сайту
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 69
Головна » 2008 » Грудень » 9 » "ЗАТЯТІ" - ПЕРЕМОЖЦІ ДРУГОГО ЗИМОВОГО КУБКА UA-ФУТБОЛ!
"ЗАТЯТІ" - ПЕРЕМОЖЦІ ДРУГОГО ЗИМОВОГО КУБКА UA-ФУТБОЛ!
11:06
З часу Першого Зимового Кубка минув майже рік. Той турнір став першим для нашої команди. У нас не було майже ніякого досвіду командної гри, в декого не було практики гри в футбол у залі. Але у нас було величезне бажання боротися за перемоги з такими ж, як і ми, читачами, навіть більше – жителями чудового інтернет-ресурсу UA-Football.

В тих змаганнях ми здобули свою першу перемогу як команда, в тих змаганнях ми зазнали і першої поразки.

Звичайно, дух ЗАТЯТИХ вимагав тільки перемог. За рік, що минув, ми взяли участь в кількох змаганнях.

Виступили в них по-різному. Кожна наша гра йшла нам на користь. Але саме наш перший турнір дав нам найбільше! І саме тому, ми з таким нетерпінням чекали на продовження свята! Нагода ще раз спробувати себе на найвищому рівні в змаганнях із найкращими командами України трапилася 6 грудня 2008 року, коли в столиці нашої держави відбувся Другий Зимовий Кубок! Серед учасників змагань були 2 команди з Києва, команди Донецька, Дніпропетровська, Одеси, Запоріжжя, Харкова, Кривого Рогу, Сум, збірна представників міст України „ПТПІ”, команда журналістів Інтернет ресурсу ua-football.com та львівська команда „ЗАТЯТІ”.

Команди були розподілені на чотири підгрупи по три команди, з яких дві виходили в 1/4 фіналу.

Збірна ПТПІ - Харків 8:0

В чвертьфіналі на нас чекала команда Запоріжжя. Ми ще жодного разу не зустрічалися на майданчику з хлопцями з козацького краю. І, хоча, ми мали змогу бачити їхню гру на груповому етапі, все ж таки для нас вони так і залишалися темною конячкою. І хтозна, як склалася б доля нашого чвертьфіналу, якби у запоріжців виявилася трохи довша лава запасних і більший досвід турнірних баталій. Нам все ж таки вдалося використати свої моменти і здобути перемогу в цій грі.

Чвертьфінали
ЗАТЯТІ - Запоріжжя  4:0
Донецьк - Київ  6:2
Дніпропетровськ - Суми  4:0
Друзі Черепіна - Одеса  6:2

Тим часом, до нас приєдналися інші учасники, що вели боротьбу в інших двох групах. Ми дізнались про свого суперника по півфіналу. Ним виявилася команда Донецька. Команда, з якою ми розпочинали свій перший турнір, команда, з якою ми зустрічалися влітку в грі за Чорноморський кубок на великому полі в Одесі. Команда, яка грає в розумний, швидкий, технічний футбол. І нічийний рахунок в зустрічах між нашими командами лише додавав ще більшої інтриги цій грі. Зал завмер в очікувані напруженої та безкомпромісної боротьби. Так і сталося.

Гра команд на початку першого тайму нагадувала шахматну партію, де кожен із суперників намагався здобути вигідну позицію для атаки на чужі володіння, в той же час, не забуваючи про захист власних. В середині першого тайму, скориставшись неузгодженими діями наших захисників, донеччани відкрили рахунок в грі. Проте цей м’яч лише допоміг гравцям нашої команди. Спочатку груба помилка в захисті, призвела до голу у відповідь в ворота донецької команди. Ми перехопили ініціативу, забили ще 2 голи в першому таймі. В другому таймі донеччани кинулись вперед, забувши про власні ворота, чим наші гравці атаки не могли не скористатись. Ще три голи і рахунок стає 6-1. Гру зроблено, але гра не закінчена. Хлопці з шахтарського краю вкотре показали, що грати потрібно до фінального свистка! Кілька хвилин, і у наших воротах побувало вже 2 голи. Щоправда це були останні хвилини цього матчу і суддя зафіксував 6-3 в підсумку на користь ЗАТЯТИХ. Важка, і водночас дуже важлива перемога.

В другому півфіналі сталася справжня футбольна драма. Дніпряни досить легко відкрили рахунок, а потім і збільшили свою перевагу до 3-0. Здавалось, що другий фіналіст вже відомий. Але хвилинна розслабленість дніпрян, три точні удари, і рахунок зрівняно. Треба було починати все з початку. І за дві хвилини до кінця матчу стрімка контратака дніпропетровців призвела до забитого голу. Здавалось, що все, ось вона перемога! Але за 20 секунд до кінця гри гравець команди журналістів створив ШЕДЕВР! Взявши гру на себе, обігравши почергово ВСІХ гравців команди суперника, він вийшов віч-на-віч з воротарем дніпрян і не залишив тому жодних шансів! Зал просто вибухнув! 4-4. І майже відразу ж фінальний свисток. Пенальті. Журналісти з пробиттям пенальті справились на відмінно і вони, два рази по ходу зустрічі відігруючись, виходять в фінал.

Півфінали
ЗАТЯТІ- Донецьк  6:3
Друзі Черепіна - Дніпропетровськ  4:4 (по пен. - 4:3)

Мабуть, така виснажлива і драматична гра в півфіналі забрала у команди журналістів занадто багато сил. Інакше важко пояснити їхню провальну гру в першому таймі, після якого рахунок став 3-0 на нашу користь. Однак, із початком другої половини зустрічі, набагато досвідченіші гравці команди суперника спробували повторити свій успіх в півфіналі. Навіть забили один гол. Але наша чітка гра в захисті і неймовірне прагнення до перемоги не дозволили їм досягнути чогось більшого. Натомість ми забили ще три голи і фінальний свисток сповістив про те, що кубок їде до Львова!

Фінал
ЗАТЯТІ - Друзі Черепіна  6:1

Потім було нагородження, фотографування команд, нарешті, «3-тій тайм»! Нові знайомства, зустріч «старих» друзів, фото на пам’ять - все це було!

ВЕЛИКА ПОДЯКА ОРГАНІЗАТОРАМ цього турніру! Людям, що змогли зробити для всіх нас це свято! Людям, що зуміли подбати про КОЖНОГО учасника цього свята! ВИ – МОЛОДЦІ!

Змагання завершились, але ми вже знову з нетерпінням чекаємо нашої наступної зустрічі!

Переглядів: 1952 | Додав: Serge | Рейтинг: 5.0/6 |
Всього коментарів: 121 2 »