Головна » 2008 » Листопад » 21 » ЗАТЯТІ ПЕРЕМАГАЮТЬ В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ!
ЗАТЯТІ ПЕРЕМАГАЮТЬ В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ!
14:04
15 листопада 2008 року наша команда здобула черговий трофей!

В турнірі під назвою "Золота осінь Прикарпаття", який організували наші найкращі друзі - команда ПТПІ, окрім "Затятих", брали участь власне господарі і Збірна команд форуму UA-Футбол (в основнову представлена гравцями київського "Ронкадору"). Після зустрічі на в'їзді до Івано-Франківська із Тарантіном та легкого сніданку :-), організованого також ним, команда відправилась до місцевого спортзалу, в якому і повинні були відбутись футбольні баталії.

Там ми раді були теплій зустрічі з командами-учасницями. Але ту радість треба було відкласти на 3-ій тайм :-). А тому вже через декілька хвилин відбувся перший матч турніру, в якому наша команда зустрілась з господарями - командою ПТПІ. Після напруженого початку і легкої паніки в стані "Затятих", все ж команда зуміла зібратись і відкрила рахунок в зустрічі. Та наші суперники доволі швидко відновили рівновагу. Але поступово на футбольному майданчику вимальовувалась превага нашої команди, що і вилилось в остаточний рахунок матчу- 7:3. Слід відмітити, що команда-господар, виглядала доволі сильно і зібрано.

Далі була гра зі Збірною UA-Футбол. Після приголомшливого для себе початку (вже на 3-ій хвилині матчу раунок був 0:2 на користь збірників), "Затяті" прийшли в себе і почали проводити постійні і масовані атаки на ворота свого суперника. І якщо зрівняти рахунок вдалось не відзразу, то після втановлення status quo, голи у ворота збірної просто посипалися. Розрив у рахунку незадовго до закінчення  матчу сягнув семи мячів. Треба віддати належе нашим суперникам на полі, вони не опустили рук і боролися до фінального свистка і спромоглися скоротити рахунок. Остаточний результат 10:5 - на нашу користь.

У матчі за срібло команда ПТПІ одержала переконливу перемогу над Збірною UA-Футбол - 4:0.

Далі був незабутній третій тайм в Яремче, організований командою ПТПІ. Тут забулися всі футбольні результати (хоча ні... йшла онлайн-трансляція зі Львова, де відбувалось дербі), команди в дружній атмосфері спілкувались, співали, ну і звичайно не лишньою під час цього всього була чарочка горілки. Загалом, хочеться подякувати командам. Одним за те, що організували незабутнє свято, другим - за приїзд і спілкування, а також Ромчику з Тернополя за класні грибочки! У третьому таймі зафіксована бойова нічия, хоча... збірна під кінець не дорахувалась однієї зі своїх бойових одиниць :-)

Отже все було супер і нехай заздрять ті, хто там не був! Вперед "ЗАТЯТІ"!!!