print_header(); ?> День св. Миколая - Форум print_body(); ?>
Субота, 18.05.2024, 11:28
Вітаємо Вас Гість | RSS
ZatЯti
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Форум » Тестовий розділ » Форум » День св. Миколая
День св. Миколая
LionELДата: Середа, 16.11.2011, 02:27 | Повідомлення # 1
Генералісимус
Група: Перевірені
Повідомлень: 241
Репутація: 5
Статус: Офлайн
Ну шо, поїхали?
Для початку, для тих, хто вчора не був на тренуванні. Виникла ідея зробити таку собі маленьку хорошу справу. Я так собі порахував скільки то на півас йде після тренування і подумав, що непогано було б раз зекономити на янтарному напої, а гроші скинути до купи і зробити дітлахам з якогось дитячого будинку невеличкі подарунки на св.Миколая. Але хотілося б, щоб крім якихось солодощів, ми зробили деякі невеличкі подарунки футбольної тематики (м"ячі, можливо якісь недорогі дитячі футболки... ну тут вже від кількості грошей будем виходити). І ще. Я б хотів, щоб по можливості ми командою вибралися в той дитбудинок і провели з дітьми якусь годинку: скажімо зробили конкурси, побігали з ними 10-15 хв. футбол, подарували власноруч їм подарунки і щоб така традиція в нас заклалася на кожен рік.
Тепер, пропозиції від Вас.
1.Який саме дитячий будинок? Я, наприклад, знаю на Таджицькій (недалеко від Сергія). Нам треба дітей не молодше 4-річного віку. Там, ніби, такі групи є. Але то треба говорити з завідуючим (-ою). Тарас Торо дав таку ідею, що краще б було вибрати дитячий будинок в області, бо там, мабуть, вони бідніші. Ідея слушна. Але я не знаю, де вони є. Якщо хтось в курсах, пишіть. Домовитись, беру на себе.
2.Подарунки. Андрійко Мишолов готовий за власний кошт склєпати системний блок до компа. Можливо на найсильніший, але буде (можна хард забити мультиками і дитячими кінами). Чекаю на ваші пропозиції щодо інших речей.
3.Проведення виділеного нам часу з дітьми. Конкурси, футбол і т.д. Можливо, нашим дівчатам дати таке завдання - зробити сценарій. Все ж вони краще в тому розуміються. Попитайтеся.
4.Гроші. Тут ніяких такс не буде. Від 1 грн. (ну, пля, копійками не давати :D) і до тієї суми, яка вам не сильно стукне по кишенні на сьогоднішній день. Часу маємо місяць, тому робіть заначки yes
5.Надіюсь на ваше розуміння і розумію тих, кому це не по душі. Ніяких образ і плювань в спину не буде! Це, як колгосп, - діло добровільне smile
п.с. Не хотілося б, щоб ця тема світилася на ЮА-футболі. Давайте зробимо це тихо, а не з пафосом, як це часто робиться на вищевказааному ресурсі.

---------------------------------------------


Я не знаю как жить, если смерть станет вдруг невозможной... (ДДТ)

Повідомлення відредагував LionEL - Четвер, 10.11.2011, 12:31
 
SergeДата: Четвер, 17.11.2011, 00:59 | Повідомлення # 2
Генерал-майор
Група: Перевірені
Повідомлень: 447
Репутація: 6
Статус: Офлайн
Підтримую. Але, все-таки, якщо беремося, то:
1. Якийсь відносно недалеко, щоби можна було всім бажаючим приїхати особисто.
2. Системник - добре! Можу допомогти якимось товарами з асортименту нашої фірми - ручки, олівці, зошити, папір, т.п.
3. Якийсь невеликий сценарій можна зробити. Але треба орієнтуватися на кількість бажаючих, аби їх максимально задіяти.
4. Тут все зрозуміло. І ніякого сорому на рахунок свого внеску бути НЕ може!
ВПЕРЕД і АКТИВНІШЕ!


Футбол - моє життя!
 
LionELДата: П'ятниця, 25.11.2011, 22:11 | Повідомлення # 3
Генералісимус
Група: Перевірені
Повідомлень: 241
Репутація: 5
Статус: Офлайн
З понеділка піду взнавати щодо дітлахів...

Я не знаю как жить, если смерть станет вдруг невозможной... (ДДТ)
 
Jok3rДата: Понеділок, 05.12.2011, 00:27 | Повідомлення # 4
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Офлайн
Ідея Супер...таке завжди підтримував.!!!!!! biggrin

для футболиста каждый выход на футбольное поле уже праздник:)
 
LionELДата: Вівторок, 06.12.2011, 14:04 | Повідомлення # 5
Генералісимус
Група: Перевірені
Повідомлень: 241
Репутація: 5
Статус: Офлайн
І так, я був сьогодні в дит. будинку. Домовився, що нам дадуть на годинку дітлахів (віком 5-6 років) в кількості 9+8, тобто сімнадцять. В сам день св. Миколая ми це робити не будемо, бо там наші месні можновладці будуть перед камерами піаритися. Тому, або в неділю (по приїзду з Києва), або в інший день. Я маю номер телефону замдиректора. Коротше кажучи, виберемо день ,який підходить нам (ну і час).
Тепер по факту подарунків. Звичайно будемо виходити з наявних грошей. Казали, щоб по мінімуму солодощів, бо якраз з цим у дітлахів на свято траблів не буде. Є в мене певні ідеї. Обговоримо в середу. Ну і чекаю на ваші думки.
Щодо ігор, конкурсів і т.д., то шось придумаємо + Улянка казала, що щось знає, бо має досвід роботи з дітьми.


Я не знаю как жить, если смерть станет вдруг невозможной... (ДДТ)
 
DeKKeRДата: Вівторок, 06.12.2011, 14:43 | Повідомлення # 6
Майор
Група: Перевірені
Повідомлень: 98
Репутація: 2
Статус: Офлайн
Цілком підтримую таку ідею. Тут хіба є одне застереження, а серед дітлахів не буде дівчаток? Бо якщо ми закцентуємося на футбольний тематиці, це може бути не надто цікавим для них.
Крім того, а там буде де по бігати в футбол чи як це практично реалізувати?

Додано (06.12.2011, 14:43)
---------------------------------------------
Значить, в середу буду cool


Dura lex sed lex.
 
LionELДата: Вівторок, 06.12.2011, 14:45 | Повідомлення # 7
Генералісимус
Група: Перевірені
Повідомлень: 241
Репутація: 5
Статус: Офлайн
Будуть і дівчатка. Але в такому віці, думаю, це не сильно грає роль. Не одним футболом smile Зробимо інші ігри, крім ногом"яча...

Я не знаю как жить, если смерть станет вдруг невозможной... (ДДТ)
 
МарчеДата: Вівторок, 06.12.2011, 18:43 | Повідомлення # 8
Рядовий
Група: Перевірені
Повідомлень: 19
Репутація: 6
Статус: Офлайн
Я також не проти взяти участь в цій хорошій справі) Єдине, що справді, на Миколая туди всі ломляться, а у всі інші дні там порожньо і тихо. Може, краще не прив"язувати то до певної дати, а прийти, коли всі солодощі Миколая вже закінчаться?)
 
LionELДата: Вівторок, 06.12.2011, 19:14 | Повідомлення # 9
Генералісимус
Група: Перевірені
Повідомлень: 241
Репутація: 5
Статус: Офлайн
Ігорку, я ж написав - "В сам день св. Миколая ми це робити не будемо, бо там наші месні можновладці будуть перед камерами піаритися".... Будемо тільки ми! Я сьогодні підписав двох своїх співробітників з жінками. Маєте своїх друзів, які мають бажання прийняти участь в цьому дійстві, то буде супер! Дітлахам буде в радість ця подія. Я нині побачив їх... Уфффф... По душі коти шкебуть...


Я не знаю как жить, если смерть станет вдруг невозможной... (ДДТ)
 
МарчеДата: Вівторок, 06.12.2011, 19:43 | Повідомлення # 10
Рядовий
Група: Перевірені
Повідомлень: 19
Репутація: 6
Статус: Офлайн
Ясно. Ну, в середу поговорим.
 
Steven_GerrardДата: Вівторок, 06.12.2011, 19:43 | Повідомлення # 11
Полковник
Група: Перевірені
Повідомлень: 202
Репутація: 4
Статус: Офлайн
Я в тємі.
Тре буде з собою забрати всі кубки.
Мультяхи можна буде закачати ... але ТІЛЬКИ на українській мові ...
Я не сильно покурсах ... але тре пробити тєму, щоб зробити альбоми (зошити) з обкладинкою Затятих ...
Тре буде Чіфові продумати якусь чьотку промову.
Тре буде наробити фоток ... і якусь здрукувати і з гарною рамкою дітлахам вручити ... решта передати в альбомі ...
На скільки я поінформований ... то тіко Саня Квант більш-менш нормально м"ячиком жанглює ... можна щось таке придумати.
Думаємо.


Thank you, Stеven
http://www.youtube.com/watch?v=KZJgr-LbNyE
 
МарчеДата: Вівторок, 06.12.2011, 20:05 | Повідомлення # 12
Рядовий
Група: Перевірені
Повідомлень: 19
Репутація: 6
Статус: Офлайн
То, напевно, не дозволять, але як варіант - арендувати автобус і по Львову їх повозити. До Оперного там, до ялинки, на площу Ринок. Вони ж нечасто десь за дитбудинок виїжджають.
 
lozikДата: Вівторок, 06.12.2011, 20:07 | Повідомлення # 13
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Офлайн
Доброго вечора хлопаки!!! Я тіки за, правда оскільки з часом в мене напряжно, та й ідей як таких нема, тому готовий взяти участь матеріально!!! Якшо попаду на завтра на тренування, то сам принесу, якшо ні то передам через "джокера"!!! Всім пречетним до справи великий респект!!
 
LionELДата: Середа, 07.12.2011, 14:20 | Повідомлення # 14
Генералісимус
Група: Перевірені
Повідомлень: 241
Репутація: 5
Статус: Офлайн
Марче
Ігорку, ідея супер, але є 2 "але". Груповий виїзд дітлахів трохи проблематичний. 1.На скільки я пам"ятаю, мусить бути в автобусі медсестра і 2-є вихователів. Не фат, що зможемо вирішити цю проблему. 2.Всі наші гроші (або їх більшість) піде на оренду автобуса. А без подарунків дітей залишити не можна.
А так, ти правий, було б непогано.

Додано (07.12.2011, 14:20)
---------------------------------------------
Steven_Gerrard
Промову Чіф най толкає в Києві, коли кубок візьмем. happy
Тут все буде залежати від бажання кожного. Хочеш щось сказати - фпєрьод! Але, аби діти зрозуміли smile Чи є в когось людина, яка по "бросовим" цінам може продати якісь дитячі речі?
З зошитами було б суперово! Але як то зробити? Є якісь варіанти?
О, а може чашки зробити? Чіф, ніби, колись робив... Мали б діти з чого молоко хлєбати щодня.


Я не знаю как жить, если смерть станет вдруг невозможной... (ДДТ)
 
zatjatiДата: Четвер, 08.12.2011, 13:50 | Повідомлення # 15
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 31
Репутація: 0
Статус: Офлайн
Маємо на сьогодні 600 грн.
 
Форум » Тестовий розділ » Форум » День св. Миколая
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук:

Copyright MyCorp © 2024Створити безкоштовний сайт на uCoz