print_header(); ?> Обговорення футбольних матчів - Сторінка 2 - Форум print_body(); ?>
Субота, 18.05.2024, 15:03
Вітаємо Вас Гість | RSS
ZatЯti
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Форум » Тестовий розділ » Форум » Обговорення футбольних матчів (Висловлюйтеся, радійте, сумуйте: без цього футболу нема...)
Обговорення футбольних матчів
RomaДата: Четвер, 04.12.2008, 13:32 | Повідомлення # 16
Підполковник
Група: Перевірені
Повідомлень: 138
Репутація: 4
Статус: Офлайн
неа
та сама система -метал грає зкомандамиз ліги чемпіонів оскільки не думаю шо вони обіграють бенфіку
тепер на кого може попасти шахтар( і динамо теж якшо пройде в уєфа)
твенте
севілья
тотенхем
вальфсбург
аякс
сент-етьєн
нансі

з наступного року уєфа не буде а буде кубок європи


Файне місто Тернопіль рулить!!!
 
arkanoidДата: Четвер, 04.12.2008, 16:52 | Повідомлення # 17
Полковник
Група: Перевірені
Повідомлень: 190
Репутація: 2
Статус: Офлайн
Металіст сподобався, якось так впевнено грали, за винятком кількох моментів і останніх 2-3 хвилин. думаю з тих варіантів, що Ромчик накалякав, то пофіг з ким грати, хіба б фіорентину не хотілось, ну не вміють наші з італійськими командами грати.
 
DeKKeRДата: Четвер, 11.12.2008, 09:08 | Повідомлення # 18
Майор
Група: Перевірені
Повідомлень: 98
Репутація: 2
Статус: Офлайн
Не знаю, парні. Ну вчора я побачив жалюгідне зрєліщє sad sad sad
Хай не ображаються на мене вболівальники Динамо (і тим більше Фанєри), але то так. Шкода, не показали статистики точності передач. Стільки браку давно не бачив.
Пропоную робити прогнози на те, хто зимою покине (ну або має покинути Динамо). Мій рейтинг-лист:
1. Гіоане (усе написане зверху впершу чергу про нього).
2. Бангура (майже все написане зверху про нього + чоловік тєряється на полі: мамо, де я? Ну як я в Одесі).
3. Несмачний (непотрібні фоли біля штрафного, думаю, всі памятають Порту).
ДУУУУУУУЖЕ потрібен плеймейкер. Може, хай Міля буде?

Додано (11.12.2008, 09:04)
---------------------------------------------
Ну це виключно по вчорашньому матчу, але думаю і по ходу сезону десь так виглядає.

Додано (11.12.2008, 09:08)
---------------------------------------------
Написане вище не заперечує суттєвого прогресу Динамо в розумінні гри, самовіддачі та бажанні.
Все ж хочеться привітати усіх з успіхом українських команд в Єврокубках. Не памятаю, щоб три команди виходила у весну smile smile smile smile smile


Dura lex sed lex.
 
DorikДата: Четвер, 11.12.2008, 09:47 | Повідомлення # 19
Полковник
Група: Перевірені
Повідомлень: 155
Репутація: 1
Статус: Офлайн
Тарасе. та як би вони не грали, але завдання виконали своє на 100%!!!!!Єврокубки продовжуються для наших команд!!!!!
А от на рахунок Бангури, то з тобою погоджуюся, залєпок ше той. з тих сильніших!!!!!! biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin


Але граєм, але возим!!!!!!!!!!!!!!!
 
КапаДата: Четвер, 11.12.2008, 10:16 | Повідомлення # 20
Полковник
Група: Перевірені
Повідомлень: 249
Репутація: 5
Статус: Офлайн
DeKKeR,
Десь роки три тому виходили Динамо Шахтар і Дніпро в 1/16 разом.
А по вчорашній грі - ужас sad sad sad Результат звичайно є, але гри нема ніякої. Як би забрати Мілю, то був би повний пі...ц... Я вже тут писав і після Арсенала і ше раз напишу, команда не вміє грати в пас. Треба шось міняти, бо з такою грою далеко не заїдуть. От в Металіста ніби і гравці не звьозди, але вони собі не позволяють губити мяч, або відфутболювати його аби куди подальше від воріт.
Гіоане - мертвий, Чернат - мертвий, Діакате - клоун (цілий матч грає супер, але без якоїсь дитячої помилки ні один матч не обходиться). Ну а Бангура - то просто я не знаю шо!!! Шо він робить на полі??? Мені сподобалось, як після чергового запореного моменту Бангурою, Міля зі злосним лицем махав до Сьоміна, шоб той міняв того дибіла smile
Короче шота нада тут мєнять wink wink wink


In vino veritas
 
LionELДата: Четвер, 11.12.2008, 11:50 | Повідомлення # 21
Генералісимус
Група: Перевірені
Повідомлень: 241
Репутація: 5
Статус: Офлайн
На жаль, я гри не бачив. Але скажу, шо на сьогоднішній день ДК йде вірним шляхом і всже сьогодні є певний результат. Є те, заради чого люди працюють. 8 очок в групі і 5 очок загублених на останніх хвилинах. Ще рік тому такий результат виглядав майже як фантастика. Сьогодні ми вже обговорюємо інше - не набрані очки, а якість гри певних людей. Це добре чи ні? Напевно, що так. Бо якщо перемоги над чемпіоном Туреччини сприймаються як само собою розуміюче, то значить ДК вийшов на якісно новий рівень. Кажеш Капа, не вміють грати в пас? Ну тут можна довго філософствувати. Наприклад по принципу- нафіга взагалі той пас, якщо суть футболу полягає в тому, що виграють команди, які більше заб"ють....чи менше пропустять і т.д. Металіст, кажеш? А матчі з Олі, Гертою чи з Галатасараєм у виконанні харьків були такими феєричними, без відфутболювання, як ти кажеш? Ой сумніваюсь! А чого ми побачили після Бешикташу інший Метал? Та тому, шо треба результат! От звідси і прагматика, звідси і відсутність Рикуна на полі, звідси, на жаль і гра Коельо, який просто зник. Феєрити в нашому чемпі це ще не рівень. Веду до того, що треба змиритись з тим, що на нинішній день наші команди ще не на тому рівні, що свого глядача радувати якістю гри в єврокубках. Але коли мова йде про ДК і Метал, то поступовий рух вперед може лише тішити. А от ШД реально 3-4 роки топчеться на місці, не зважаючи на бюджет, класних гравців (хто би шо не казав) і амбіції.
От для прикладу. Данія-Україна 1-1. Тоді вся преса просто кишіла статтями про бездарність наших. Про голий фарт, мол тягали нас датчани, як самі хотіли, а нам банально повезло. Датські футболісти навіть інтерв"ю давали, в якому просто ображали наших, казали, шо ті одне і вміють, шо мяч від воріт викопувати. Пройшов рік... Де була Данія з їх грою, а де ми з нашим фартом, нагадати? Багато хто впевнений, що найкраща гра нашої збірної за Блохіна в аткувальному плані була в матчі з турками вдома. Пам"ятаєте, як бусурманів возили в Києві мордою по стлолі? Турки зі своєї штрафної лише в роздягалку ходили. А як закінчилось? 0-1, ми попали... Матч нам був не потрібен, грали для глядачів... красиво грали. А толку? Тому давайте на сьогодні тішитися з того, чого ще рік тому ми не мали - з наявності результату. А якість гри?... Ну не знаю, включайте Спорт-1 і дивіться МЮ, Арсенал чи Лівер...
Я от інше питання для дискусії хочу закинути. Як розцінювати те, що Луческу залишається в Шахті? Топтання на місці чи небажання ламати те, що є? Чи може просто тренер, який дав згоду бути в Донецьку, зараз зайнятий? То як?

Додано (11.12.2008, 11:50)
---------------------------------------------
Ізвінітє за многа букаффф happy


Я не знаю как жить, если смерть станет вдруг невозможной... (ДДТ)

Повідомлення відредагував LionEL - Четвер, 11.12.2008, 11:51
 
КапаДата: Четвер, 11.12.2008, 12:13 | Повідомлення # 22
Полковник
Група: Перевірені
Повідомлень: 249
Репутація: 5
Статус: Офлайн
LionEL,
По Луческу, думаю є декілька причин. По перше видно Ахметов не знайшов поки кращої кандидатури, можливо є домовленості про роботу з кимось вже після закінчення сезону. По друге виганяти Луческу вже і ставити в. о. нема змісту. Є надія шо команда буде грати хоча б так як в останніх матчах і шось таки зробить в КУЕФА весною. А третє думаю в звязку з кризою, і так великими витратами, вирішив не вбухувати кучу бабла в навого тренера, покупку нових гравців для нього і в компенсації Луческові ше за пів недопрацьованого року...


In vino veritas
 
LionELДата: Четвер, 11.12.2008, 12:37 | Повідомлення # 23
Генералісимус
Група: Перевірені
Повідомлень: 241
Репутація: 5
Статус: Офлайн
Капа,
ОК! Згідний. Але тут є один нюанс, про який ми вже говорили. Для українського клубу зміна тренера повинна відбуватись зимою (маю на увазі планову зміну, а не ті випадки, коли тренера треба міняти негайно). Чому саме зимою, думаю не треба розказувати. Для прикладу, саме так поступив ДК і як бачимо - вірно. І навіть після зими Сьомін казав, що часу дуже мало. Так от, якщо йти за цією логікою, то кроти боюсь втратять більше, ніж здобудуть, економлячи на компенсації цигану. Та й не думаю я, що для Ахмєта це непідйомні гроші. Тим більше, що він більш за все хоче РЕЗУЛЬТАТ. Ну прийде якийсь добрий дядя літом, і шо? А в серпні вже ЛЧ! При чому, після змін в регламенті Шахтарю туди пробитися буде дуже важко. А лігочемпіонівських грошей думаю вистачило б на компенсацію smile


Я не знаю как жить, если смерть станет вдруг невозможной... (ДДТ)
 
DeKKeRДата: Четвер, 11.12.2008, 12:45 | Повідомлення # 24
Майор
Група: Перевірені
Повідомлень: 98
Репутація: 2
Статус: Офлайн
На всі 100 погоджуюсь. Я вже говорив, що найбільш доцільною зміна тренера є зима. Щоб троха подумав, прикинув, розкочегарився... cool smile

Dura lex sed lex.
 
arkanoidДата: Четвер, 11.12.2008, 12:45 | Повідомлення # 25
Полковник
Група: Перевірені
Повідомлень: 190
Репутація: 2
Статус: Офлайн
також думаю, що кілька причин: наразі нема на кого кращого поміняти (або як Віталік казав чекають коли закінчиться діючий контракт в претендента, або просто наразі ні з ким не вдалось домовитись), не хочеться платити компенсацію за дострокове розірвання контракту (хоча якщо правда, що Луческу сам написав заяву на звільнення, то ця причина відпадає).
 
DeKKeRДата: Четвер, 11.12.2008, 12:46 | Повідомлення # 26
Майор
Група: Перевірені
Повідомлень: 98
Репутація: 2
Статус: Офлайн
+ тренер, який дав згоду бути в Донецьку, зараз зайнятий. Так виглядає

Dura lex sed lex.
 
arkanoidДата: Четвер, 11.12.2008, 12:46 | Повідомлення # 27
Полковник
Група: Перевірені
Повідомлень: 190
Репутація: 2
Статус: Офлайн
здається ж казали, що Луческу залишиться до кінця діючого контракту до грудня 2009 року, чи в нього контракт швидше закінчується?
 
LionELДата: Четвер, 11.12.2008, 13:45 | Повідомлення # 28
Генералісимус
Група: Перевірені
Повідомлень: 241
Репутація: 5
Статус: Офлайн
Ну то якщо ми доходимо до висновку, що таки новий тренер буде, то "дєлаєм ставкі, гаспада" biggrin Я так розумію Газаєв відпадає, бо контракт зараз в нього закінчився. Манчіні послав кротів і Ахмєта туди, звідки їх взагалі не видно. Терім?... Ідіотизм, на мою думку. Шустер? До речі, Ахмєтов не раз казав, що жалів про звільнення Бернда після вльоту в Масквє сьомінському Локо... А може Грант? В кого які варіанти?

Додано (11.12.2008, 13:45)
---------------------------------------------
arkanoid,
Здається літом в цигана контракт закінчується...


Я не знаю как жить, если смерть станет вдруг невозможной... (ДДТ)
 
SergeДата: Четвер, 11.12.2008, 14:14 | Повідомлення # 29
Генерал-майор
Група: Перевірені
Повідомлень: 447
Репутація: 6
Статус: Офлайн
Газзаєв. Трохи відпочине від ЦСКА і влітку візьметься за донецьких бразилійчиків.

Футбол - моє життя!
 
LionELДата: Неділя, 18.01.2009, 21:45 | Повідомлення # 30
Генералісимус
Група: Перевірені
Повідомлень: 241
Репутація: 5
Статус: Офлайн
Полазив трохи по футбольних сайтах і дійшов до такого висновку - ніхєрово цей кризис фінансовий по футболу лупнув. Одні шейхи на плаву - 100 лямів за Кака назбирали. Ну але шо найголовніше - наші клуби вже на збори поїхали і без новачків фактично (Крава в Київ ше літом підписався, ше кийсь Пуйовіч, але після Саблічів, Гавранчічів, Марковічів, Лалатовічів - сербських захисників я особисто боюсь biggrin ). А Шахта взгалі втратила Бренді і погнала на збори з Фоміним. Коли ше таке було? І взагалі виникло питання - шо буде далі? Трансферів, принаймі серйозних, не передбачається. А це значить з одного боку - важкувато нашим в УЄФА буде, а з іншого - нема поганого, шоб не вийшло на краще, прийдеться нашим монстрам молодь підпускати. Які будуть думки? Чи є бабос в Сурків і Ахмєта? Чи може Ярославський шо підмутить? А може взагалі, Марсенал і Черновецький найбільше бабла вложать?

Я не знаю как жить, если смерть станет вдруг невозможной... (ДДТ)
 
Форум » Тестовий розділ » Форум » Обговорення футбольних матчів (Висловлюйтеся, радійте, сумуйте: без цього футболу нема...)
  • Сторінка 2 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук:

Copyright MyCorp © 2024Створити безкоштовний сайт на uCoz